Formularz kontaktowy

W razie problemów z wypełnieniem formularza prosimy o kontakt.

decor@decor.net.pl

+ 48 13 43 61 307

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 16.00

Dane kontaktowe


Klient bezpośredniAgencja reklamowa
Podstawowe informacje


Akceptowany format plików: pdf, jpg, png, tif, gif, psd, cdr, ai, eps, svg.
o maksymalnym rozmiarze 20MB każdyStandardoweWg. wzornika CMYK / Pantone


StandardowaBardzo wysoka


StandardoweOzdobne tekturowe + wkładkaOzdobne tekturowe + pianka + satynaOzdobne flokOzdobne drewniane + piankaOzdobne drewniane + pianka + satyna


WiadomośćPozostało do wpisania 1000 znaków.
Prosimy o wypełnienie niezbędnych informacji w polach formularza.

Wypełniając szczegółowo poniższy formularz skrócisz do minimum okres oczekiwania na odpowiedź. Otrzymasz również bardziej rzetelną i wyczerpującą odpowiedź na zadane pytania. Jeśli nie masz do końca sprecyzowanej wizji wyrobu, warto zajrzeć do naszej oferty. Mamy największą w Polsce bazę gotowych wzorów i rozwiązań z których możemy czerpać to co najlepsze, by stworzyć produkt o indywidualnych cechach i niepowtarzalnym charakterze.

Dlaczego ważne jest podanie ilości?

Określenie ilości pozwoli nam dobrać odpowiedni poziom rabatu. Im większa ilość tym pojedyncza sztuka będzie tańsza. Jeśli nie znasz konkretnej ilości, podaj przedział np. 30-50szt. Przygotujemy wówczas ofertę dla 30 i 50szt.

Dlaczego pytamy o budżet?

Ponieważ mamy świadomość, że nie jest on z gumy. Lepiej z góry go określić i pozwolić skupić się projektantom i grafikom na opracowaniu pomysłów, które będą mieściły się w określonych ryzach, aniżeli pozwolić im na swobodną i nieskrępowaną fantazję, która będzie zbyt droga, aby można było ją zrealizować. Przygotowanie projektów jest często bardzo czasochłonnym etapem dlatego warto mieć świadomość, że określenie budżetu zapobiega chorobom serca, depresji i obniża poziom frustracji.

Czy ważne jest dla Ciebie odwzorowanie kolorów?

Jeśli tak, to kolory powinny być określone w formacie CMYK lub Pantone. Jeśli nie jest to określone to i tak staramy się możliwie najwierniej odwzorowywać kolory, które widzimy na monitorze. Niewielkie odstępstwa od kolorów, które nie zostały precyzyjnie są rzeczą dopuszczalną. Nie ponosimy odpowiedzialności za niewłaściwe skalibrowany monitor po stronie klienta.

Jakie znaczenie ma stopień precyzji?

Nasze produkty wykonywane są w większości przypadków ręcznie. Taki rodzaj obróbki ma swoje ograniczenia, jednak jeśli bardzo zależy ci na bardzo wysokim stopniu precyzji np. w wymiarowaniu – poinformuj nas o tym. Być może masz już gotowe pudełka, do których nasz wyrób będzie musiał pasować, albo ważny jest rozstaw otworów wzorowany na starej tablicy,  która właśnie będzie wymieniana na nową. Nie jest ważny powód. Ważne jest byśmy wiedzieli jakie są Twoje oczekiwania względem końcowej realizacji. Standardowa tolerancja w wymiarach to do 2 mm na każdą stronę i rozbieżności mieszczące się w tych wartościach są traktowane jako rzecz akceptowalna. Dokładamy jednak starań, by wymiary były jednolite dla całej partii zamówienia. Wysoka precyzja utrzymania wymiarów (+/-1mm) będzie miała wpływ na wyższą cenę. Proszę pamiętać, że w przeważającej większości przypadków precyzja standardowa jest wystarczająca i bardzo wysoka nie jest wymagana.

Dlaczego pytamy o opakowanie?

W niektórych sytuacjach ozdobne opakowanie jest równie istotne jak sama nagroda. Jeśli chcesz również otrzymać ofertę na ozdobne opakowania, poinformuj nas o tym.

Dlaczego pytamy o deadline?

Bardzo ważną rzeczą jest to, na kiedy zrealizowane zamówienie  ma dotrzeć w docelowe miejsce. Statuetki dostarczone 3 dni po wręczeniu nikogo nie ucieszą. Chcąc coś zaprojektować, zaoferować optymalny dobór technologii lub zaproponować wyrób z gotowych realizacji musimy wiedzieć czy damy radę wykonać zamierzone działania w określonym czasie.